Od barów, pubów i dyskotek, po kawiarnie, bufety i restauracje - to wszystko na terenie Sokolca, Rzeczki i Woliborza pozostaje do Państwa dyspozycji. Wiele miejsc dotąd nieznanych lub omijanych przez niezorientowanych turystów, kryje wspaniałości kuchni regionalnej, czasami zaskakuje wymyślnymi daniami i miejscem w którym się je podaje!!! Usługi gastronomiczne na terenie Naszych miejscowości stają na coraz to wyższym poziomie i zaspokoją gusta wszystkich smakoszy!

Organizujemy również imprezy kulinarne w formie pikników i ognisk, nie zawsze ściśle związane z miejscem danego punktu gastronomicznego. Imprezy integracyjne, biesiady i zabawy na świeżym powietrzu to atuty wielu z naszych lokali.

Bogaty wybór piw, gorąca strawa i noclegi w przytulnych, wykończonych drewnem pokojach.
Noclegi restauracja
Witamy w Schronisku "Orzeł"! Jednym z najstarszych w tej części Sudetów. Schronisko Górskie "Orzeł" to całoroczna baza aktywnego wypoczynku. Doskonałe położenie - w centralnej części Gór Sowich,
Wypoczynek w budynku i parku byłego dworu. Komfortowe, przestronne pokoje, apartament. Kameralna atmosfera, dobra domowa kuchnia. Zadbany kemping: prąd i woda w terenie, przestronne sanitariaty. Piękne położenie na progu parku krajobrazowego Gór Sowich.
Gospodarstwo agroturystyczne Mała Sowa położone w sercu Gór Sowich, jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Oferujemy 26 miejsc noclegowych zarówno w pojedynczych pokojach jak i w apartamentach w cenie od 50 do 70 zł za dobę od osoby.