Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty właścicieli bazy noclegowej na terenie Rzeczki, Sokolca i Woliborza.

Do Państwa dyspozycji ponad 700 całorocznych miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie i cenach, będące jednak na dobrym i sprawdzonym poziomie. W przypadku braku miejsc w określonym obiekcie, jesteśmy wstanie podpowiedzieć i zaproponować dobre warunki w innym miejscu dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Bogaty wybór piw, gorąca strawa i noclegi w przytulnych, wykończonych drewnem pokojach.
Noclegi restauracja
Agroturystyka na Dolnym Śląsku Zapierające dech w piersiach widoki, które rozpościerają się z okien pokojów naszego pensjonatu, duży ogród pełen zieleni, czyste powietrze i piękna, górska natur
Witamy w Schronisku "Orzeł"! Jednym z najstarszych w tej części Sudetów. Schronisko Górskie "Orzeł" to całoroczna baza aktywnego wypoczynku. Doskonałe położenie - w centralnej części Gór Sowich,
Gospodarstwo agroturystyczne ,,Puszczyk, położone jest w wyjątkowo pięknym i unikalnym miejscu.
Agroturystyka Sokolec-Falco to czysta i piękna górska natura, oferująca wspaniałe warunki do uprawiania wędrówek pieszych i rowerowych, przejażdżek konnych, wspinaczek.
Wypoczynek w budynku i parku byłego dworu. Komfortowe, przestronne pokoje, apartament. Kameralna atmosfera, dobra domowa kuchnia. Zadbany kemping: prąd i woda w terenie, przestronne sanitariaty. Piękne położenie na progu parku krajobrazowego Gór Sowich.
Gościniec Korona zaprasza do miłego spędzenia czasu w pięknym otoczeniu Gór Sowich.
Gospodarstwo agroturystyczne Mała Sowa położone w sercu Gór Sowich, jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Oferujemy 26 miejsc noclegowych zarówno w pojedynczych pokojach jak i w apartamentach w cenie od 50 do 70 zł za dobę od osoby.